Основи здоров'я 04.05.20-08.05.20



Дата: 05 травня 2020 року
Тема: Звички і здоров'я. Формування звичок

1. Розповідь.
- Коли людина виконує якісь дії постійно, підсвідомо в неї виникає бажання або необхідність робити їх знову - це і є звичка.
Тема: "Навички і звички. Вплив звичок на здоровя.Корисні і ...
Звичка - це особлива форма поведінки людини, що виявляється у схильності робити ті чи інші дії, які закріпилися внаслідок багаторазового їх повторення. Стосовно здоров’я людини, її способу життя звички можуть бути корисними і шкідливими.
Презентація "Звички корисні та шкідливі"Корисні звички - це звички, що дають людині користь. Корисними є звички робити щодня зарядку, дотримуватися режиму дня, правил гігієни тощо. Завдяки таким звичкам людина поліпшує своє здоров’я, стає сильнішою. Що раніше ці звички сформувалися, то організованішою є людина, то міцніше її здоров’я. Корисні звички підвищують працездатність, сприяють фізичному і психічному розвитку людини, зумовлюють її активне довголіття.
Презентація на тему Життя і здоров'я людини — готові шкільні ...Шкідливі звички, навпаки, шкодять людині і її здоров’ю - це тютюнокуріння, вживання алкогольних напоїв, наркотиків, надмірне захоплення комп’ютерними іграми, переглядом телевізійних програм тощо. Вони послаблюють волю людини, знижують працездатність, погіршують здоров’я і скорочують тривалість життя. Якщо вони закріпились у поведінці людини, то позбутися їх буває дуже важко. Шкідливі звички з’являються в різному віці. Що раніше вони виникають, то згубніше діють і то складніше їх позбутися.
  • Якщо ви хочете стати кращими, нормально розвиватися і мати міцне здоров’я, потрібно формувати корисні звички, наприклад звичку вести здоровий спосіб життя.
  • Якщо почали формувати корисну звичку, то робіть це систематично, без перерв. У формуванні будь-якої звички потрібна висока самодисципліна і сила волі. Прищепити корисні звички інколи буває важко. Але якщо почали, то назад відступати не можна, потрібно довести розпочату справу до кінця.


2. Переглянути відеопрезентацію.


3. Гра «Хрестики-нулики».
 Якщо це корисна звичка, то поряд ставлять «X», якщо шкідлива - «О».
1) Мити посуд після їди.
2) Класти речі на свої місця.
3) Курити.
4) Чистити взуття.
5) Гризти нігті.
6) Робити зарядку щоранку.
7) Облизувати пальці.
8) Чистити зуби двічі на день.
9) Колупатися в носі.
10) Грати в комп’ютерні ігри тривалий час без перерв.
11) Уживати алкоголь.
12) Утримувати в порядку робочий стіл.
13) Смоктати ручку.
14) Вживати наркотики.
15) Мити руки перед їдою.
16) Дотримуватися режиму дня.
17) Тривалий час дивитися телевізор.


4. Переглянути відеоролик "ПОГАНИМ ЗВИЧКАМ СКАЖЕМО: «НІ!»


 5. Підсумок.
Що таке звичка?
- Що таке корисні звички?
- Що таке шкідливі звички?
- Як корисні звички впливають на здоров’я?
- Як шкідливі звички впливають на здоров’я?


Немає коментарів:

Дописати коментар

З 11 січня 2021 ріку по 24 січня 2021 року - дистанційне навчання. Розклад уроків  не змінився.